"СІМЕЙНИЙ ЛІКАР"
УВАГА!
Для вибору лікаря
необхідна реєстрація

Реєстрація

Логін:
Пароль:
Підтвердіть пароль:
Ім'я:
Прізвище:
Email:
Район:

Правильність наданої інформації підтверджую. З інформацією, правами та правилами поводження на сайті ознайомлений та згодний (а).

ЗГОДА

на збір та обробку персональних даних

Я, шляхом підписання цього тексту, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року, № 2297-VІ надаю згоду МБФ «Здоров’я українського народу» та Головному управлінню охорони здоров'я на збирання, обробку та зберігання моїх особистих персональних даних у картотеках та/або за допомогою інформаційно-телекомунікаційної системи бази персональних даних контрагентів з метою забезпечення реалізації благодійних та соціальних програм відповідно до Статуту МБФ «ЗУН», Закону України «Про благодійну діяльність», Закону України «Про благодійництво та благодійні організації», Цивільного кодексу України, забезпечення реалізації адміністративно – правових відносин.

До бази персональних даних контрагентів можуть бути включені наступні персональні дані: паспортні дані, місце проживання (реєстрації), ідентифікаційний номер (індивідуальний податковий номер), контактний телефон, електронна адреса, фотографічне зображення. Доступ третіх осіб до моїх персональних даних, що включені до бази персональних даних контрагентів, дозволяю у випадках та порядку, передбаченому законодавством України.

УВАГА!

Заповнюйте реєстраційну форму уважно. Для уникнення проблем при реєстрації вказуйте тільки достовірну інформацію. В разі надання недостовірної інформації або некоректного поводження на сайті Вашу IP-адресу буде заблоковано адміністрацією сайту і ви не зможете в подальшому користуватися сервісом.

Технічна підтримка

Якщо у Вас виникли проблеми при реєстрації, зверніться до технічної підтримки.

Правила реєстрації

Ви можете повторно ознайомитися з правилами реєстрації та інформацією щодо користуванням ресурсом.