Як обрати лікаря

Як обрати лікаря

Крок 1

Головна сторінка

На головній сторінці ви можете ознайомитися з проектом, дізнатися основні умови та правила вибору сімейного лікаря

Вибір лікаря здійснюється тільки після реєстрації на сайті

 

Крок 2

Реєстрація

Повна інформація про лікарів та можливість вибору лікаря доступні тільки для зареєстрованих на сайті користувачів.

Для того, щоб зареєструватися на сайті, слід заповнити реєстраційну анкету та ознайомитися з правилами та положеннями проекту.

Після здійснення реєстрації ви отримаєте повноцінний доступ до сайту.

 

Крок 3

Вибір сімейного лікаря

Пройшовши процедуру авторизації на сайті (ввівши свій логін та пароль), ви можете обрати собі сімейного лікарі за допомогою короткої форми на головній сторінці. Зазначивши один або декілька необхідних параметрів, ви маєте змогу ознайомитися зі списком лікарів, які підходять вашому запиту, та обрати необхідного лікаря.

 

Крок 4

Картка лікаря

Картка лікаря – це коротке досьє спеціаліста. Тут можна також дізнатися кількість закріплених за ним пацієнтів, контактну інформацію та місце роботи, ознайомитися з відгуками, а також залишити свій коментар та голос (якщо ви закріплені за цим лікарем).

Ознайомившись з карткою лікаря, ви можете здійснити його вибір, натиснувши кнопку «Обрати лікаря», або продовжити пошук.

 

Крок 5

Форма вибору лікаря

Для завершення процедури закріплення лікаря кожен пацієнт має заповнити форму вибору лікаря, натиснувши «завантажити форму вибору лікаря» на сайті,  та подати її у реєстратуру поліклініки, центру первинної медико-санітарної допомоги чи амбулаторії сімейного лікаря з 1 по 30 вересня. Заповнена заявка подається поза чергою.